Обсуждение участника:SolPattison

Материал из РолеВики
Перейти к: навигация, поиск

My name is Sol Pattison but everybody calls me Sol. I'm from Canada. I'm studying at the college (final year) and I play the Mandolin for 6 years. Usually I choose music from the famous films :).
I have two brothers. I love Origami, watching TV (How I Met Your Mother) and Fossil hunting.

My site; パーカー ペンパーカー ペン 店舗