Обсуждение участника:IanSweatman

Материал из РолеВики
Перейти к: навигация, поиск

My name's Ian Sweatman but everybody calls me Ian. I'm from United States. I'm studying at the university (1st year) and I play the Guitar for 8 years. Usually I choose songs from the famous films :).
I have two brothers. I like Mountain biking, watching TV (Two and a Half Men) and College football.

my homepage :: wynajem nagłośnienia