Обсуждение участника:AlyceDarley

Материал из РолеВики
Перейти к: навигация, поиск

My name is Alyce Darley but everybody calls me Alyce. I'm from Austria. I'm studying at the high school (3rd year) and I play the Piano for 3 years. Usually I choose songs from the famous films ;).
I have two brothers. I love Kart racing, watching movies and Board sports.

my weblog - call of duty ghosts gameplay