Обсуждение участника:GarlandBlackmon

Материал из РолеВики
Перейти к: навигация, поиск

My name is Garland Blackmon but everybody calls me Garland. I'm from Germany. I'm studying at the university (final year) and I play the Bass Guitar for 9 years. Usually I choose songs from my famous films ;).
I have two brothers. I love Skateboarding, watching TV (How I Met Your Mother) and Musical instruments.

Look at my blog post; アディダス ジャージ