Обсуждение участника:GarlandBlackmon

Материал из РолеВики
Версия от 16:38, 3 января 2014; GarlandBlackmon (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

My name is Garland Blackmon but everybody calls me Garland. I'm from Germany. I'm studying at the university (final year) and I play the Bass Guitar for 9 years. Usually I choose songs from my famous films ;).
I have two brothers. I love Skateboarding, watching TV (How I Met Your Mother) and Musical instruments.

Look at my blog post; アディダス ジャージ