Обсуждение участника:GarlandBlackmon
Материал из РолеВики
Версия от 16:38, 3 января 2014; GarlandBlackmon (обсуждение | вклад)
My name is Garland Blackmon but everybody calls me Garland. I'm from Germany. I'm studying at the university (final year) and I play the Bass Guitar for 9 years. Usually I choose songs from my famous films ;).
I have two brothers. I love Skateboarding, watching TV (How I Met Your Mother) and Musical instruments.
Look at my blog post; アディダス ジャージ