Обсуждение участника:DarbyXyxih
Материал из РолеВики
Версия от 08:33, 3 января 2014; DarbyXyxih (обсуждение | вклад)
Hello! My name is Darby.
It is a little about myself: I live in Great Britain, my city of Cot-Town.
It's called often Northern or cultural capital of . I've married 3 years ago.
I have two children - a son (Lacey) and the daughter (Jarred). We all like Games Club - Dungeons and Dragons, Monopoly, Etc..
Here is my weblog - クロエ 公式