Обсуждение участника:EdithHornyd

Материал из РолеВики
Версия от 06:38, 3 января 2014; EdithHornyd (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Hi, everybody! My name is Edith.
It is a little about myself: I live in Sweden, my city of Gnarp.
It's called often Northern or cultural capital of . I've married 4 years ago.
I have two children - a son (Gloria) and the daughter (Ada). We all like Water sports.

My web-site :: コーチ 財布