Обсуждение участника:WayneWainewrigh

Материал из РолеВики
Версия от 07:55, 2 января 2014; WayneWainewrigh (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Hi, everybody! My name is Wayne.
It is a little about myself: I live in Germany, my city of Holsthum.
It's called often Northern or cultural capital of RP. I've married 2 years ago.
I have 2 children - a son (Jodie) and the daughter (Raymon). We all like Games Club - Dungeons and Dragons, Monopoly, Etc..

my blog; MCM 財布 新作