Обсуждение участника:AmelieLiversidg

Материал из РолеВики
Версия от 04:51, 27 декабря 2013; AmelieLiversidg (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

My name's Amelie Liversidge but everybody calls me Amelie. I'm from Norway. I'm studying at the college (1st year) and I play the Euphonium for 6 years. Usually I choose songs from the famous films :D.
I have two brothers. I like Agriculture Show, watching movies and Collecting cards.

my weblog; ニューバランス 574 (http://www.nightatthelibrary.com/)