Обсуждение участника:VivienHarwood

Материал из РолеВики
Версия от 12:19, 10 декабря 2013; VivienHarwood (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

My name is Vivien Harwood but everybody calls me Vivien. I'm from Austria. I'm studying at the college (final year) and I play the Xylophone for 9 years. Usually I choose music from my famous films :D.
I have two brothers. I like Vintage car, watching movies and Singing.

Here is my web site - cialis sprawdza sie