Обсуждение участника:WilbertU56

Материал из РолеВики
Версия от 11:28, 10 декабря 2013; WilbertU56 (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

My name is Wilbert Hunt but everybody calls me Wilbert. I'm from United Kingdom. I'm studying at the high school (2nd year) and I play the Trumpet for 5 years. Usually I choose songs from my famous films :D.
I have two brothers. I love Bowling, watching TV (Arrested Development) and Mineral collecting.

Also visit my homepage ... http://chwilowki007.evenweb.com