Обсуждение участника:WesleySHAT

Материал из РолеВики
Версия от 08:35, 5 декабря 2013; WesleySHAT (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

My name's Trisha Hodges but everybody calls me Trisha. I'm from Germany. I'm studying at the university (2nd year) and I play the Xylophone for 4 years. Usually I choose music from my famous films ;).
I have two brothers. I like Golfing, watching TV (Two and a Half Men) and Sand castle building.

My site: billig parajumpers jakke