Обсуждение участника:WesleySHAT
Материал из РолеВики
Версия от 08:35, 5 декабря 2013; WesleySHAT (обсуждение | вклад)
My name's Trisha Hodges but everybody calls me Trisha. I'm from Germany. I'm studying at the university (2nd year) and I play the Xylophone for 4 years. Usually I choose music from my famous films ;).
I have two brothers. I like Golfing, watching TV (Two and a Half Men) and Sand castle building.
My site: billig parajumpers jakke