Обсуждение участника:AlyceCurrey

Материал из РолеВики
Версия от 18:05, 25 ноября 2013; AlyceCurrey (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

My name's Alyce Currey but everybody calls me Alyce. I'm from France. I'm studying at the university (1st year) and I play the Banjo for 5 years. Usually I choose songs from my famous films :D.
I have two brothers. I like Seaglass collecting, watching movies and Singing.

my website :: X Rebirth download