Обсуждение участника:JonasXbebdra

Материал из РолеВики
Версия от 08:41, 6 января 2014; JonasXbebdra (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

In my spare time I try to learn Korean. I've been twicethere and look forward to go there anytime soon. I like to read, preferably on my beloved Kindle. I really love to watch The Big Bang Theory and Breaking Bad as well as documentaries about nature. I love Petal collecting and pressing.

Feel free to visit my blog - web page (sneak a peek at this web-site)