Обсуждение участника:RudolphDellit

Материал из РолеВики
Перейти к: навигация, поиск

My name's Rosalind Llewelyn but everybody calls me Rosalind. I'm from United States. I'm studying at the college (1st year) and I play the Mandolin for 5 years. Usually I choose songs from the famous films ;).
I have two sister. I love Board sports, watching TV (Family Guy) and Nordic skating.

Here is my web blog; Star Wars Tiny Death Star Hack